Temmuz 2023 İçin PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı.

Temmuz 2023 İçin PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı.

Gamers

Moderator
Moderatör
Üyelik
28 Eki 2023
Konular
15
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
GamersHer zaman olduğu gibi, bir sonraki PlayStation Plus ücretsiz oyun serisi erkenden sızdırıldı . Bu sızıntılar hiçbir zaman yanılmadı, bu nedenle PlayStation'ın aynı üçlü oyunu bugün daha sonra duyuracağının garantisi yakın. Bununla birlikte, Temmuz 2023 için PS Plus Essential serisi oldukça etkileyici olacak şekilde şekilleniyor: Alan Wake Remastered, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Endling - Extinction is Forever.

Alan Wake II, PlayStation, Xbox ve PC için 17 Ekim'de piyasaya sürüleceği için Alan Wake Remastered tam zamanında geldi. Orijinal oyunu hiç oynamadıysanız, 2021 remaster kesinlikle göz atmaya değer. Aksiyon-macera, adını taşıyan gerilim romancısının ilginç bir küçük kasabada tatildeyken kayıp karısını aramasını konu alıyor. Orijinal oyun sadece korku ile uğraşsa da, devam oyunu düz bir korku oyunu gibi görünüyor. Alan Wake Remastered'ın hem PS5 hem de PS4 versiyonları satışa sunulacak.

PS Plus aboneleri , birinci şahıs nişancı serisinin 2020 girişi olan Call of Duty: Black Ops Cold War'a da göz atabilecekler . Cold War, Treyarch ve Raven Software'in Black Ops alt serisinin en son sürümüdür. Kampanyası (şaşırtıcı olmayan bir şekilde) 1980'lerde geçiyor ve Zombies modunun yanı sıra tam bir çevrimiçi çok oyunculu paketi var. Ücretsiz, Cross-Gen paketi olacak, bu da PS5 ve PS4 sürümlerinin dahil olduğu anlamına geliyor.

Temmuz ayının son ücretsiz oyunu diğer ikisi kadar iyi bilinmese de büyük bir üne sahip. Endling - Extinction is Forever sizi dünyadaki son anne tilki rolüne sokar. İşiniz, zorlu bir ortamda neslinin tükenmesini önlemektir. Endling geçen yaz yayınlandı ve şu anda Steam'de "Ezici Derecede Olumlu" bir kullanıcı derecelendirmesi ortalamasına sahip. Sanat tarzı kesinlikle muhteşem ve onu tamamlamak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Maceranın yaklaşık beş saatlik bir çalışma süresi vardır.

Seviyeden bağımsız olarak tüm PlayStation Plus aboneleri, Temmuz ayı ücretsiz oyunlarını talep edebilecek. Bu arada, henüz almadıysanız Haziran ayının ücretsiz PS Plus ürünlerini almayı unutmayın.

Temmuz 2023 PlayStation Plus ücretsiz oyunları sızdırıldı
Görev Çağrısı: Black Ops Soğuk Savaş (PS5, PS4)
Alan Wake Yeniden Düzenlendi (PS5, PS4)
Endling - Extinction is Forever (PS5, PS4)
 

Gamers

Moderator
Moderatör
Üyelik
28 Eki 2023
Konular
15
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst