Quake III Arena STEAMda -60% indirim

Gamers

Moderator
Moderatör
Premium Üye
Üyelik
28 Eki 2023
Konular
15
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
GamersQuake III Arena, id Software tarafından geliştirilip 1999 yılında çıkan ve olumlu eleştiriler alan çok oyunculu arena birinci şahıs nişancı oyunudur.

Fiyat: 129,00 TL yerine 51,60 TL
İndirimli satın alabileceğiniz link adresi:
https://store.steampowered.com/app/2200/Quake_III_Arena/

Arena'ya Hoş Geldin
Tüm zamanların ve mekânların en iyi savaşçıları, kadim bir uzaylı ırkını eğlendirmek için savaşmaya zorlanıyor. Son teknolojiyle donatılmış gotik arenalarda acımasız savaşçılara karşı şan ve şöhret için savaşırken çeşitli silah ve power-up'ları kullan.

Hızlı tempolu çok oyunculu bu aksiyonda 16'ya kadar oyuncuyla rekabet et
Yapay zekâ botlarıyla çevrimdışı tek oyunculu modda oyna
Free for All (FFA, Herkes Tek), Team Deathmatch (TDM, Takımlı Ölüm Maçı), Tournament (1v1, Turnuva) ve Capture the Flag (CTF, Bayrağı Ele Geçir) gibi heyecan verici modların keyfini çıkar
Otuz beş eşsiz, gotik ve bilimkurguyla dolu arenayı deneyimle
On iki güçlü ve eşsiz silahı kullan

Team Arena Genişletme Paketi
Quake III Arena'nın takım odaklı resmi genişletme paketinde, beş klandan (The Fallen, Pagans, Crusaders, Intruders ve Stroggs) birini seç ve hâkimiyet için savaş. Çeşitli yeni modlarda ve arenalarda klanının güçlerini ve zayıflıklarını öğren. Bir zamanların yalnız savaşçıları artık güçlerini birleştirip arenada bir olmalı.

Yeni tek oyunculu Tournament modunu oyna
Üç yeni modu keşfet: One-Flag CTF, Overload ve Harvester
Yirmi yeni arenayı deneyimle
Dört yeni yapay zekâ botu Pi, Fritzkrieg, Janet ve James'e karşı savaş
Üç yeni silah Chaingun, Nailgun ve Proximity Launcher'ı kuşan
İki yeni power-up Kamikaze ve Invulnerability Shield ayrıca dört CTF'ye özel rün Scout, Doubler, Guard ve Ammo-Regen'i kullan.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Tam OpenGL® desteğine sahip 3D Donanım Hızlandırıcı, 8 MB ekran kartıyla Pentium® 233 Mhz MMX® işlemci veya 4 MB ekran kartıyla Pentium II 266 Mhz işlemci, veya 4 MB ekran kartıyla AMD® 350 Mhz K6®-2 işlemci, 64 MB RAM, %100 Windows® XP/Vista uyumlu bilgisayar sistemi (Ekran kartı, ses kartı ve giriş aygıtları için uyumlu 32-bit sürücüler dahil), Oyun dosyaları için 25 MB sıkıştırılmamış sabit disk alanı (En Düşük Kurulum), artı 45 MB Windows takas dosyası için, %100 DirectX 3.0 veya daha yükseğiyle uyumlu ses kartı, %100 Microsoft uyumlu fare ve sürücüsü, oyun kumandası(isteğe bağlı)
 

Gamers

Moderator
Moderatör
Premium Üye
Üyelik
28 Eki 2023
Konular
15
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst