League Of Legends, Soul Fighter Yaz Etkinliği İçin 2v2 Arena Modunu Tanıtıyor

League Of Legends, Soul Fighter Yaz Etkinliği İçin 2v2 Arena Modunu Tanıtıyor

Gamers

Moderator
Moderatör
Premium Üye
Üyelik
28 Eki 2023
Konular
15
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
GamersSoul Fighter yaz etkinliği, yeni 2v2v2v2 arena modu da dahil olmak üzere dövüş oyunlarına büyük bir saygı duruşu niteliğindedir.

League of Legends, Soul Fighter yaz etkinliğinin bir parçası olarak, oyunun olağan 5'e 5 Summoner's Rift maçlarında büyük bir değişiklik yaparak iki oyuncudan oluşan dört takımı karşı karşıya getiren yeni bir Arena modu tanıttı.

Yeni modla ilgili bir blog yazısında, tasarım lideri Daniel "Riot Maxw3ll" Emmons, Arena'yı "sizi tam anlamıyla aksiyona daha hızlı sokmaya odaklanan, devasa güç artışlarına yanıt vermeye zorlayan ve baştan çıkarıcı LoL ve Takım Dövüşü Taktiklerinin bir karışımı" olarak tanımladı . gerçekten kaçık saçmalıklar denemelisin."

Oyuncular arenaya iki kişilik bir takım halinde girmek için tek başlarına veya bir arkadaşlarıyla birlikte sıraya girebilirler. Her maçın birden fazla turu vardır ve her turda başka bir takımla 2v2 karşı karşıya geleceğiniz bir satın alma aşaması ve bir savaş aşaması vardır. Maçlar, arenadaki dört takım arasında dönüşümlü olarak yapılacak ve her birinin, her mağlubiyetle birlikte azalan bir takım sağlık çubuğu olacak. Elenirseniz, erken çıkıp hemen yeni bir oyun için sıraya girebileceksiniz.

TFT'den ilham alan yeni bir Artırma özelliği, öğelerin çalışma şeklindeki değişiklikler ve yalnızca iki Summoner büyüsü - Flaş ve Kaçma adlı yeni bir büyü dahil olmak üzere, Vanilya Ligi'nden pek çok değişiklik var. Her oyuncu kör seçim turundan önce bir yasak alır, yani Arena'da ayna eşleşmeleri olabilir. Savaş, her biri benzersiz arazi özelliklerine sahip dört yepyeni mini arena haritasında gerçekleşecek.

Yeni oyun modu, çeşitli şampiyonlar için 12 yepyeni görünüm içeren yeni bir oyun içi evreni tanıtan Soul Fighter etkinliğinin bir parçası olarak geliyor. Riot , League of Legends dünyasında geçen henüz adı açıklanmayan 2'ye 2 etiket tabanlı dövüş oyunu Project L ile bir bağlantı olduğunu kabul etmese de , bazı hayranlar Soul Fighter'ın yaklaşan oyunla dalga geçiyor olabileceğini düşünüyor.

LOL_2560x1440-98749e0d718e82d27a084941939bc9d3.jpeg
 

Gamers

Moderator
Moderatör
Premium Üye
Üyelik
28 Eki 2023
Konular
15
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst