Immortals of Aveum çıkış tarihi belli oldu!

HyperionX01

Administrator
Game Over
Yönetici
Moderatör
Üyelik
5 Ocak 2023
Konular
5
Mesajlar
18
Tepkime puanı
7
Konum
İstanbul
Ticaret - 0%
0   0   0
HyperionX01EA Originals, EA tarafından geliştirilen ve daha çok bağımsız yapımları yayınlamak üzerine geliştirilen bir projeydi. Son zamanlarda ise EA Originals tarafından yayınlanan pek çok büyük bütçeli oyunlar görmeye başladık. Geçtiğimiz yıl The Game Awards’da duyurulan Immortals of Aveum bu oyunlardan biri ve çıkış tarihi belli oldu.

Immortals of Aveum çıkış tarihi: 20 Temmuz Ascendant Studios tarafından geliştirilen Immortals of Aveum, diğer FPS oyunlarına nazaran estetiğe ayrı bir önem veriyor. Birçok büyüyü ekranda aynı anda görebileceğimiz yapım, oyundaki aksiyonu sanatsal bir biçimde oyuncuya göstermeyi hedefliyor. Ek olarak Yapımda daha önce eleştirilen çok oyunculu kısımlar bulunmayacak.

EA Originals tarafından yayınlanacak olan yapım, 20 Temmuz’da oyuncularla buluşacak. PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için EA App, Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek yapımın fiyatı ise dudak uçuklatıyor. Oyunun fiyatı Steam ve Epic Games Store’da 999TL iken, PS ve Xbox’da bu durum 1400 TL şeklinde.
 

Ekli dosyalar

  • src_340x1912xea-originals-immortals-of-aveum-un-cikis-tarihini-acikladi.jpg
    src_340x1912xea-originals-immortals-of-aveum-un-cikis-tarihini-acikladi.jpg
    559.5 KB · Görüntüleme: 398

HyperionX01

Administrator
Game Over
Yönetici
Moderatör
Üyelik
5 Ocak 2023
Konular
5
Mesajlar
18
Tepkime puanı
7
Konum
İstanbul
Ticaret - 0%
0   0   0

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst