Farming Simulator 22: Tarla Oluşturma Birleştirme Ve Silme

Antium

Administrator
Game Over
Yönetici
Üyelik
18 May 2023
Konular
19
Mesajlar
32
Tepkime puanı
4
Ticaret - 0%
0   0   0
AntiumBu Farming Simulator 22 rehberimizde, tarım alanları, yeni tarlaların nasıl oluşturulacağı, geniş alanların nasıl ayrılacağı, daha küçük alanların nasıl daha büyük bir alanla nasıl birleştirileceği veya bir arsadan bir alanın nasıl kaldırılacağı konularına odaklandık.

Alan oluşturma​

1689328323821.png

Sahip olduğunuz her arsa üzerinde ekili alanı oluşturabilir, büyütebilir, küçültebilir ve hatta tamamen kaldırabilirsiniz. Bir tarla oluşturmak için bir pulluk kullanmalısınız - ancak bu bir dip kazanı veya bir kürek olamaz. Yerleştirin ve alanı oluşturmak/genişletmek istediğiniz yerde sürmeye başlayın - yeni Alan oluşturmaya izin ver işlevini etkinleştirmek çok önemlidir [varsayılan Y]. Bu şekilde, iki alanı da bir arada birleştirebilirsiniz. Bir nötr zemin şeridi ile ayrılmadıkları sürece bu işlem geçerli. Çalışanlar, sadece bağlantılı alanlarda çalışacak.

Alanları bölme/silme​

1689328356001.png

Bir alanı silmek veya bölmek (ve çimenleri kaldırmak) için arazi şekillendirme araçlarını kullanmanız gerek. Bunları menüde, Bina bölümünde, yeni bina yerleştirmek için aynısını bulacaksınız. Son sekme araziyi şekillendirmek için. Burada zeminin herhangi bir dokusunu seçebilir ve alanı kesmek/kaldırmak istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. M ve N tuşları fırçanın boyutunu ayarlamanıza izin verir. Fırçayı kullanmanın size biraz paraya mal olduğunu unutmayın. Ancak, yapacak küçük bir işiniz varsa, bunu harcamalarınızda bile hissetmezsiniz.
 

Antium

Administrator
Game Over
Yönetici
Üyelik
18 May 2023
Konular
19
Mesajlar
32
Tepkime puanı
4
Ticaret - 0%
0   0   0

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst