GameSir F7 Satın al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyun

Üye
İçerik Editörü
Üye ID
33
Üyelik
8 ay 5 gün
Konular
12
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0

ÜRÜN SATILMIŞTIR.​

Ürün Satıldı.

Fiyat ve Gönderim​


Aynı gün kargo, kapıda ödeme seçeneği ve dilerseniz kontrollü teslimat.
Fiyat: 1100 TL.

GameSir F7 Tablet Oyun Denetleyicisi​

GameSir F7 Claw tablet oyun kumandası, tabletler için dünyanın ilk kapasitif gamepad'idir ve 6 - 12 mm kalınlık aralığına sahip tüm Android ve iPad tabletlerle uyumludur ve kullanıcıya çarpıcı, ergonomik altı parmaklı 'Pençe' oyun düzenlemesi sunar. F7 Claw, kullanıcının tuş eşleme için başka uygulamalar yüklemesi gereken Bluetooth denetleyicilerinin aksine, kullanıcıların bu ekstra çabaya gerek kalmadan doğrudan oynamaya başlayabilecekleri ekran üstü kontrol oyunları için tasarlanmıştır.

F7 Claw, güçlü, sıkı ve güvenli bir vantuz tasarımı kullanarak tablete kolayca takılır ve yerinde olduğunda, oyuncunun 'tetik' düğmelerini kullanmasına olanak tanır. R1/R2 ve L1 ve L2'nin yanı sıra iki içerir Basıldığında sırasıyla R1 ve L1 düğmelerinin patlama frekansını kontrol eden Turbo” düğmeleri; tüm ekran kontrolü FPS ve TPS oyunları için idealdir.

GameSir F7 Claw, iki başparmağa ek olarak dört parmak oyun asistanı olarak da çalışacak. Herhangi bir sıradan oyuncu, profesyoneller gibi iPad/tablet oyunlarında altı parmağını kullanabilir.

Hızlı yanıt ve Hızlı eylem

GameSir, hızlı yanıt ve hassas tetikleme işlemi için F7 pençesindeki en gelişmiş çipi kullandı ve ayrıca hızlı hareket için mikromekanik düğmeler var. Ve oyuncuların Oyunda başarılı olmalarına yardımcı olacaktır.

Turbo hızını kontrol eden 3, 6 ve 9 olmak üzere üç farklı turbo modu mevcuttur ve üç saniye boyunca uzun basıldığında kayıt modu etkinleştirilerek oyuncular en iyi anları yakalayabilir. Hızlı tepki ve hassas tetikleme işlemi için gelişmiş çip ile birlikte hızlı işlem için mikromekanik düğmeler, oyuncuların oyun oynarken her zaman önde olmalarını sağlar. F7 Claw ayrıca Type-C konektör kullanılarak sadece 2 saatlik bir şarjla 200 günlük bekleme süresiyle 120 saatlik harika bir oynatma süresine sahiptir.

3/6/9 Üç turbo modu

GameSir F7 Claw tablet oyun kumandasının hem sol hem de sağ tarafında turbo düğmeler bulunur. Oyuncular, bu düğmelere basarak savaş alanının durumuna göre uygun bir turbo modu seçebilirler.

Vantuz tasarımı, takılması ve çıkarılması kolay

GameSir, gamepad'i Tab/iPad'e bağlamak için vantuz teknolojisini kullanan ilk kişidir. Takması ve çıkarması çok kolaydır. cihazı çok güvenli ve sıkı bir şekilde tutar. ve herhangi bir çizik ve hasara neden olmaz.


120 saat pil ömrü

GameSir F7'nin her iki yanında güçlü 90mAH pil bulunur. Oyuncular, 120 saat kesintisiz oyun ve 200 günlük bekleme süresi yaşayacak. Ve pil 2 saat içinde tamamen şarj olacaktır.

Gamesir F7 Claw
Gamesir F7 Claw Tablet
 
Ürün cok pratik gerçekten videoları seyretmiştim. Konsol oyuncuları için fiyatta oldukça iyi. :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ürün Ankara'ya satıldı. :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aktivite
Şu an mesaj yazan görünmüyor...

Bu konuyu şu an görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst